Podróże | Hotele | Bilety
Travel Club na Facebook

Jeżeli chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach podaj swój adres e-mail i zapisz się na bezpłatną prenumeratę Newslettera.

zapisz wypisz


Australia i Oceania


Australia to państwo zajmujące cały kontynent, oblewane jest wodami Oceanu Spokojnego i Indyjskiego. Najgoręcej jest tu w okresie od listopada do kwietnia i właśnie wtedy najlepiej wybrać się na wakacje do Australii. Wschód kraju zdominowany jest przez malownicze tereny górskie Wielkich Gór Wododziałowych. Południowe wybrzeże Australii tworzone jest przede wszystkim przez klify, podczas gdy północne wybrzeża są porośnięte roślinnością namorzynową. Północno- wschodnie wybrzeże urozmaicone jest urzekającymi rafami koralowymi Wielkiej Rafy Koralowej- największej bariery koralowej świata ciągnącej się na długość ponad 2000 km.

 

     

 

Australia znana jest również z Alp Australijskich i Góry Kościuszki, będącej najwyższym wzniesieniem tego kraju oraz ze ssaków z kangurami, koalami i kolczatkami na czele, które to stały się pewnego rodzaju symbolem tego miejsca.

 

     

 

Oceania to nazwa zbiorowa wysp i archipelagów w środkowej i zachodniej części Oceanu Spokojnego. Oceania łącznie z Australią tworzy część świata.

Wyspy te są samodzielnymi Państwami np. Fiji, Indonezja , Nowa Zelandia czy Samoa lub Terytoriami Zależnymi i Koloniami jak np. Guam (USA), Polinezja Francuska (Francja) czy Wyspa Wielkanocna (Chile).

 

     

 

Australia i Oceania to część świata warta odwiedzenia!


Przykładowe oferty:


Australia, Adelaide, Hotel Comfort Adelaide Riviera***              Termin: 01.06.2013 – 16.06.2013

Pokój 2-osbowy, lot z Frankfurtu z przesiadką w Dubaju, śniadania, transfer z/na lotnisko, cena dla 1 osoby : 2328,00 EUR


Nowa Zelandia, Podróż Camperem Auckland – Christchurch – Queenstown               Termin: 01.06.2013 – 15.06.2013

W pełni wyposażony Camper (Mercedes lub Volgswagen 2 podwójne łóżka/max 4 osoby) wraz z podatkami (oprócz opłaty drogowej), bez limitu przebiegu: wyposażona kuchnia, markiza, tv, dvd, ogrzewanie, toaleta, łazienka, pościel, ręczniki, system nawigacji, mapy i przewodnik, bezpłatny serwis 24h, transfery z/na lotnisko, cena:  1097,00 EUR

Rezerwujemy loty z dowolnych portów lotniczych.


Zaplanuj podróż życia z nami. 

Jesteśmy do dyspozycji: biuro@travel-club.com.pl
Tel.: +48 793 387 443 lub +48 32 780 22 67


Możesz przeglądać naszą ofertę. Wybierz coś dla siebie i napisz do nas. Jesteśmy Parnerem niemieckich touroperatorów. Naszą ofertę znajdziesz T U T A J.