Podróże | Hotele | Bilety
Travel Club na Facebook

Jeżeli chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach podaj swój adres e-mail i zapisz się na bezpłatną prenumeratę Newslettera.

zapisz wypisz


Nie tylko kursy!


Zapraszamy Państwa , dorosłych i młodzież, do nauki języków obcych za granicą.

Biuro Podróży TRAVEL CLUB jest agentem sieci zagranicznych szkół językowych takich zagranicznych firm jak:


Sprachcaffe Languages PLUS

Zapraszamy na kursy językowe w wielu językach, na wszystkich poziomach, dla wszystkich grup wiekowych w kilkudziesięciu szkołach językowych na całym świecie.
Można wybrać pomiędzy żywym, orzeźwiającym klimatem dużego, nowoczesnego miasta a spokojną i zachwycającą atmosferą dalszych rejonów i prowincjonalnych miasteczek.

 

Wyjazd na kurs językowy jest dowolnie skomponowany wg. życzeń klienta. Kursant wyjeżdża na tyle tygodni ile chce, może wybrać rodzaj zakwaterowania:

- szkolny internat, niezależny apartament, hotel każdej kategorii

Jeżeli kursant wyjeżdża z grupą przyjaciół lub rodziną organizujemy pobyt uczestników wyjazdu w hotelu lub apartamencie i dodatkowo kurs językowy dla zainteresowanych osób.

 

Na życzenie łączymy kursy w różnych miejscach np. : 1 tydzień na Majorce , następny w Barcelonie, kolejny w Madrycie (hiszpański) lub 1 tydzień w Rzymie, następny we Florencji (włoski). Możemy łączyć kraje i wyspy.

Oferuje również bilety lotnicze do miejsc wyjazdu, ubezpieczenie, transfery do hoteli oraz wynajem aut na miejscu w bardzo korzystnych cenach.

 

Kursy językowe prowadzone są przez cały rok, minimum mogą trwać 1 tydzień, powyżej 1 tygodnia na dowolną ilość tygodni.

Zapraszamy do wyjazdów językowych przez cały rok. Wszystkich zainteresowanych prosimy o maila : biuro@travel-club.com.pl

Czekamy na Państwa zapytania. LET'S GET TOGETHER AND TALK !
Pozdrawiamy

Biuro Podróży Travel Club

tel. +48 32 780 22 67          tel. +48 793 387 443