Podróże | Hotele | Bilety
Travel Club na Facebook

Jeżeli chcesz pierwszy otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach podaj swój adres e-mail i zapisz się na bezpłatną prenumeratę Newslettera.

zapisz wypisz


Świat


Biuro Podróży TRAVEL CLUB jest partnerem touroperatorów niemieckich i austriackich ze 100-letnią tradycją z grupy turystycznej DER TOURISTIK. Zapraszamy na wyjazdy do prawie wszystkich zakątków świata, w gotowych pakietach wyjazdowych lub "szyte na miarę".

DER TOURISTIK – to jeden z największych koncernów turystycznych w Europie, skupiający pod swoim dachem marki DERTOUR, MEIER’S WELTREISEN, ADAC REISEN, ITS, JAHN REISEN i TRAVELIX.

 

DER Touristik Deutschland GmbH z siedzibą w Kolonii posiada wpis do polskiego rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych oraz wymagane ustawowo zabezpieczenie:

 

Ubezpieczyciel: DRS Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG z siedzibą w Monachium, Niemcy; nr dowodu zabezpieczenia: 1.045.958. Likwidacja szkód: Europaeische Reiseversicherung AG, skrytka pocztowa 80 05 45, D-81605 Monachium, Tel. +49 (0) 89 4166-1570, Fax +49 (0) 89 4166-2570.

 

Dowód zabezpieczenia: DRS_zabezpieczenie_DER_Touristik.pdf

 

Koncern jest liderem w organizacji wyjazdów modułowych, składających się z poszczególnych elementów – świadczeń, dopasowywanych do potrzeb klientów. W tej ofercie można znaleźć wszystko: podróże samochodem, samolotem lub koleją. Hotele, domy lub mieszkania wakacyjne, rejsy statkiem, propozycje aktywnego wypoczynku.

 

Dzięki indywidualnemu doborowi usług turystycznych Travel Club, jako agent DER TOURISTIK, oferuje wypoczynek  ułożony na życzenie Klienta, w najciekawszych zakątkach świata: zarówno daleko jak i blisko domu.

 

Organizatorzy:
DERTOUR
MEIER’S WELTREISEN
ADAC REISEN

są zarejestrowane także w Polsce. Rejestracja tych organizatorów w Polsce pozwala na obsługę ubezpieczenia dla klientów (KL, NNW, ubezpieczenia od rezygnacji) w Polsce.

 

 

                   

 


W naszej ofercie znajdziecie wszystkie świadczenia rezerwowane indywidualnie lub w pakiecie wraz z wyjątkowym ubezpieczeniem ERV w cenie 9 EUR za tydzień od osoby, bez górnego limitu kosztów leczenia (ważne na cały świat !).

 

Nasz Partner DERTOUR to ekspert od podróży szytych na miarę, zaliczany do grona największych touroperatorów w Niemczech i Austrii.


Organizator MEIER’S WELTREISEN to uznany organizator wyjazdów egzotycznych, poza Europą, do najdalszych zakątków naszego globu.


ADAC REISEN  to specjalista od turystyki zmotoryzowanej, który jest biurem podróży niemieckiego automobilklubu. Mamy wspaniałą ofertę dla zmotoryzowanych: apartamenty, gotowe trasy typu Fly&Drive, korzystne cenowo pola campingowe, campery.

 

DERTOUR Deluxe

To osobna marka działająca w segmencie podróży luksusowych na całym świecie, obejmująca wyłącznie najlepsze na świecie hotele 5- i 6-gwiazdkowe oraz wyselekcjonowane rejsy. DERTOUR Deluxe to najlepsze lokalizacje, wyśmienita kuchnia, zabiegi Spa, gra w golfa. Ponadto najlepsze kategorie pokoi, prywatne transfery z lotniska (również limuzynami i helikopterem) oraz wyjątkowe wycieczki i safari.

 

Inne propozycje

 

Marka DERTOUR Ferienautos pośredniczy w wynajmie samochodów wielu renomowanych wypożyczalni na całym świecie.

Za pośrednictwem konsolidatora lotniczego DERTOUR TicketFactory można zarezerwować najlepsze taryfy lotnicze, a na życzenie połączyć je w DER Pakiet ze świadczeniami naziemnymi.

DERtraffic jest największym pośrednikiem przejazdów promowych w Europie, sprzedając bilety promowe na Ocean24.com.

DER Touristik oferuje specjalne stawki ubezpieczeń podróżych ERV (Europäische Reiseversicherungen).

 


W każdej chwili służymy wszelkimi informacjami na temat oferty. Zapraszamy!
biuro@travel-club.com.pl


 

Możesz sprawdzić ofertę DERTOUR, wybrać coś dla siebie i napisać lub zadzwonić do nas.
Jeżeli zainteresuje Cię jakaś propozycja skontaktuj się z nami, napisz na adres : biuro@travel-club.com.pl . Prześlemy Ci ofertę. Możesz do nas zadzwonić, przygotujemy ofertę szytą na miarę.
Nr telefonu: +48 32 780 22 67 (od godz. 11.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku) lub  793 387 443 (7 dni w tygodniu od godz. 08.00 do 22.00).